Sledovat film
Někdo to rád horké
online

Film Někdo to rád horké
  Trailer  k filmu Někdo to rád horké
Přehrajte si film Někdo to rád horké HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 523 filmů a 156 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu: Někdo to rád horké

Nikdo není dokonalý, ale tento film ano! Slavná americká komedie s Jackem Lemmonem a Tonym Curtisem v hlavních ženských rolích, nominovaná na šest Oscarů.
Chicago v zimě 1929 v časech prohibice: Hudebníci Joe a Jerry se stanou nedobrovolnými svědky vzájemného masakru dvou nepřátelských gangů. Podaří se jim sice uniknout, ale jsou si vědomi toho, že jejich život je od této chvíle ohrožen. V převlečení za dívky Josephine a Daphne si najdou práci v dámské kapele, která má nastoupit do angažmá v jednom luxusním klubu na daleké Floridě. Zachrání si tak vlastní kůži, ale současně si připraví řadu nečekaných komplikací.

Originální název:

Some Like It Hot

Režie: Billy Wilder
Hrají a postavy: Marilyn Monroeová (Sugar Kane Kowalczyk), Tony Curtis (Joe), Jack Lemmon (Jerry), George Raft (Spats Colombo), Pat O'Brien (Det. Mulligan), Joe E. Brown (Osgood Fielding III)
Země: USA
Rok výroby: 1959
Hodnocení: 82 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT2 20.12.2023 22:00

Recenze filmu Někdo to rád horké:

jsou prostě komedie, kterým věk neubírá, ale naopak jim přidává na kráse. Jednou z takových je právě film Někdo to rád horké. Kdo miluje Marilyn Monroe, musí milovat i toto dílo, které sem tam sice hraje jakoby na efekt, ale co.
80% anubiskt
Nestárnoucí klasika jejíž hlavními tahouny jsou skvělí Tony Curtis a Jack Lemmon alias přestrojené muzikantky. Celý film srší vtipem, ale hlavně strašlivě zapamatovatelnými a stylovými momentkami za což může hlavně Marilyn Monroe, nejvíce sexy herečka všech dob. Celý film visí ve vzduchu její sex-appeal. Dokonalé, 5 hvězd.
100% wolf17
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina