Sledovat film
Nejsi můj typ
online

Film Nejsi můj typ
  Trailer k filmu Nejsi můj typ Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 144 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Romantická komedie s dramatickým přesahem vyprávějící o nepravděpodobném setkání mladého učitele filozofie a kadeřnice z maloměsta. Clément je poslán učit do malého města na severu, kde se záhy po příjezdu zamiluje do mladé, ale lehce hloupoučké kadeřnice Jennifer. Zápletka jak z tuctové červené knihovny si ovšem šikovně pohrává s žánrovými stereotypy a testuje, jestli i v dnešní době platí staré pořekadlo o tom, že protiklady se přitahují.

Žánr: Komedie, Romantický
Režie: Lucas Belvaux
Hrají a postavy: Emilie Dequenneová (Jennifer), Loic Corbery (Clément Le Guern), Sandra Nkakeová (Cathy), Charlotte Talpaert (Nolwenn), Anne Coesensová (Héléne Pasquier-Legrand), Daniela Biscontiová (Madame Bortolin)
Scénář: Lucas Belvaux
Země: Francie
Rok výroby: 2014
Hodnocení: 64 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Film Europe 10.12.2022 18:25
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська