Sledovat film Nejsi můj typ online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 121 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Nejsi můj typ
  Sledovat 1528 filmů a 121 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie, Romantický
Režie:
Lucas Belvaux
Hrají a postavy:
Emilie Dequenneová (Jennifer), Loic Corbery (Clément Le Guern), Sandra Nkakeová (Cathy), Charlotte Talpaert (Nolwenn), Anne Coesensová (Héléne Pasquier-Legrand), Daniela Biscontiová (Madame Bortolin)
Země:
Francie
Rok výroby:
2014
Popis:
Romantická komedie s dramatickým přesahem vyprávějící o nepravděpodobném setkání mladého učitele filozofie a kadeřnice z maloměsta. Clément je poslán učit do malého města na severu, kde se záhy po příjezdu zamiluje do mladé, ale lehce hloupoučké kadeřnice Jennifer. Zápletka jak z tuctové červené knihovny si ovšem šikovně pohrává s žánrovými stereotypy a testuje, jestli i v dnešní době platí staré pořekadlo o tom, že protiklady se přitahují.
Hodnocení:
65 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski