Film Nechápu, jak to dokáže

Sledovat film
Nechápu, jak to dokáže
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 130 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Kdyby to bylo snadné, muži by to dělali taky.
Milující matka, starostlivá manželka, skvělá hospodyně i úspěšná manažerka - divíte se, jak to vše mohou některé ženy zvládat? Nový film v hlavní roli se Sarah Jessicou Parker, hvězdou seriálu Sex ve městě, vám pomůže nalézt odpověď. Kate Reddy pracuje přes den jako finanční manažerka v prestižní bostonské společnosti, po práci se coby milující žena a matka vrací ke svému manželovi, architektovi Richardovi, a dvěma ratolestem. Její život je jedním velkým kolotočem, ve kterém se Kate snaží nezanedbávat nic a nikoho. Přesto začíná cítit, že toho na ní začíná být trochu moc. Navíc se jí otevírá nová pracovní příležitost s občasnými cestami do New Yorku. Vysněnou novou práci však získá i její manžel a harmonické rodinné soužití se začíná povážlivě komplikovat. Kate navíc do cesty vstoupí i pohledný obchodní partner Jack Abelhammer. Podaří se Kate nakonec nalézt štěstí a své skutečné místo v životě?

Žánr: Komedie
Režie: Douglas McGrath
Hrají a postavy: Sarah Jessica Parkerová (Kate Reddyová), Pierce Brosnan (Jack Abelhammer), Greg Kinnear (Richard Reddy), Christina Hendricksová (Allison Hendersonová), Kelsey Grammer (Clark Cooper), Seth Meyers (Chris Bunce)
Scénář: Aline Brosh McKenna
Země: USA
Rok výroby: 2011
Hodnocení: 49 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko