Sledovat film Nechápu, jak to dokáže online

Přehrajte si film Nechápu, jak to dokáže online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1162 filmů a 102 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie Nechápu, jak to dokáže na !
  Trailer k filmu Nechápu, jak to dokáže   Sledovat Nechápu, jak to dokáže online
Žánr:
komedie
Režie:
Douglas McGrath
Hrají a postavy:
Sarah Jessica Parkerová (Kate Reddyová), Pierce Brosnan (Jack Abelhammer), Greg Kinnear (Richard Reddy), Christina Hendricksová (Allison Hendersonová), Kelsey Grammer (Clark Cooper), Seth Meyers (Chris Bunce)
Země:
USA
Rok výroby:
2011
Popis:
Kdyby to bylo snadné, muži by to dělali taky.

Milující matka, starostlivá manželka, skvělá hospodyně i úspěšná manažerka - divíte se, jak to vše mohou některé ženy zvládat? Nový film v hlavní roli se Sarah Jessicou Parker, hvězdou seriálu Sex ve městě, vám pomůže nalézt odpověď. Kate Reddy pracuje přes den jako finanční manažerka v prestižní bostonské společnosti, po práci se coby milující žena a matka vrací ke svému manželovi, architektovi Richardovi, a dvěma ratolestem. Její život je jedním velkým kolotočem, ve kterém se Kate snaží nezanedbávat nic a nikoho. Přesto začíná cítit, že toho na ní začíná být trochu moc. Navíc se jí otevírá nová pracovní příležitost s občasnými cestami do New Yorku. Vysněnou novou práci však získá i její manžel a harmonické rodinné soužití se začíná povážlivě komplikovat. Kate navíc do cesty vstoupí i pohledný obchodní partner Jack Abelhammer. Podaří se Kate nakonec nalézt štěstí a své skutečné místo v životě?
Hodnocení:
49 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 102 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski