Sledovat film Nebezpečná země online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Nebezpečná země
  Sledovat 1460 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Thriller
Režie:
James Bruce
Hrají a postavy:
Bruce Boxleitner (Judd), Catherine Oxenbergová (Sasha), James Hicks (Artiom), Dainius Kazlauskas (Nicky), Vaidotas Martinaitis (Recepční), Vidas Petkevicius (Vladimir)
Země:
USA
Rok výroby:
2000
Popis:
Americký thriller o ukradeném šperku, krásce v nesnázích a americkém právníkovi uprostřed ruského pekla.

Američan Judd očekává v Sankt Peterburgu výhodné obchody. Po otřesných záležitostech, kterých se tam dočká, se alespoň těší, že si užije krás města, a dá volno své tělesné stráži. Seznámí se s temperamentní Sašou, jež ale náhle zmizí i s jeho hodinkami. A Judd najde své bodyguardy zavražděné. V té chvíli je také z Ermitáže ukraden vzácný diadém Kateřiny Veliké...
Hodnocení:
46 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski