Sledovat film Návštěvníci II: V chodbách času online

Přehrajte si film Návštěvníci II: V chodbách času online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 96 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie, science fiction Návštěvníci II: V chodbách času na !
  Trailer k filmu Návštěvníci II: V chodbách času   Sledovat Návštěvníci II: V chodbách času online
Žánr:
komedie, science fiction
Režie:
Jean-Marie Poiré
Hrají a postavy:
Christian Clavier (Jacquouille), Jean Reno, Muriel Robinová (Frénégonde), Marie-Anne Chazelová (Ginette), Jean-Luc Caron (Ganelon), Patrick Burgel (Duc Fulbert)
Země:
Francie
Rok výroby:
1998
Popis:
Pamatujete si na potíže s Návštěvníky z minulosti? Jsou zpět a výstřednější než kdy předtím.

V předvečer svatby Godefroye a krásné Frenegondy přeruší její otec přípravy strašnou zprávou. Někdo odcizil rodinné klenoty a posvátnou relikvii Svatého Rolanda, kterou rodina přísně střežila. Relikvie po celé generace zajišťovala v rodině plodnost žen. Kam se mohly cenné klenoty ztratit? Zůstaly u Jacquille a Ginette, avšak o pár století jinde. Brány času se tedy úplně nezavřely a navíc se do minulosti nevrátil se svým pánem sluha Jacquille, ale jeho potomek. Pro statečného Godefroye tak zůstává jediné řešení - aby se mohl oženit s krásnou Frenegondou a zajistit pokračování svého rodu, musí se vrátit do přítomnosti, najít klenoty a sluhu Jacquille.
Hodnocení:
63 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.