Sledovat film Návštěvníci II - V chodbách času online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Návštěvníci II - V chodbách času
  Trailer k filmu Návštěvníci II - V chodbách času   Sledovat 1430 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie, Science Fiction
Režie:
Jean-Marie Poiré
Hrají a postavy:
Christian Clavier (Jacquouille), Jean Reno, Muriel Robinová (Frénégonde), Marie-Anne Chazelová (Ginette), Jean-Luc Caron (Ganelon), Patrick Burgel (Duc Fulbert)
Země:
Francie
Rok výroby:
1998
Popis:
Pamatujete si na potíže s Návštěvníky z minulosti? Jsou zpět a výstřednější než kdy předtím.

V předvečer svatby Godefroye a krásné Frenegondy přeruší její otec přípravy strašnou zprávou. Někdo odcizil rodinné klenoty a posvátnou relikvii Svatého Rolanda, kterou rodina přísně střežila. Relikvie po celé generace zajišťovala v rodině plodnost žen. Kam se mohly cenné klenoty ztratit? Zůstaly u Jacquille a Ginette, avšak o pár století jinde. Brány času se tedy úplně nezavřely a navíc se do minulosti nevrátil se svým pánem sluha Jacquille, ale jeho potomek. Pro statečného Godefroye tak zůstává jediné řešení - aby se mohl oženit s krásnou Frenegondou a zajistit pokračování svého rodu, musí se vrátit do přítomnosti, najít klenoty a sluhu Jacquille.
Hodnocení:
63 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko