Film Disco

Sledovat film
Disco
online

Přehrajte si film Disco online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1344 filmů a 130 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Didier Travolta - 40 let, bytem Le Havre, čtvrť Grand Large (žije u své matky), zadlužený až po uši. Didier obdrží dopis od svého 8letého syna Briana, který žije s matkou v Anglii, že by k němu chtěl přijet na prázdniny. Šance, jak synovi dokázat, že za něco stojí. To ale znamená prázdniny mimo doky a přístav, prázdniny, na které syn nikdy nezapomene... A to chce peníze. Stírání losů jaksi nefunguje. Ale přijde zázrak. Legendární Jean-François Jackson znovu otvírá noční klub Gin Fizz, aby opět rozpumpoval srdce Havre v rytmu disko. Obnoví také soutěže v tanci dnes však s modernějším názvem: Akademie Gin Fizz. A hlavní výhrou je dvoutýdenní cesta pro dvě osoby do země klokanů - Austrálie. Didier Travolta se rozhodne znovu sestavit své trio tanečníků, legendu 80. letech: Bee Kings.

Žánr: Komedie
Režie: Fabien Onteniente
Hrají a postavy: Franck Dubosc (Didier Travolta), Emmanuelle Béartová (France), Gérard Depardieu (Jean-François), Samuel Le Bihan (Walter), Abbes Zahmani (Neuneuil), Annie Cordyová (paní Graindorgeová)
Scénář: Fabien Onteniente, Philippe Guillard, Franck Dubosc, Emanuel Booz
Země: Francie
Rok výroby: 2008
Hodnocení: 42 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko