Sledovat film
Na druhé straně kopců
online

Film Na druhé straně kopců
  Trailer  k filmu Na druhé straně kopců
Přehrajte si film Na druhé straně kopců HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 499 filmů a 156 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu: Na druhé straně kopců

Alina se vrací z Německa do rodného Rumunska, aby v klášteře v horách vyzvedla Vojčitu, svou kamarádku z dětství a jedinou bytost, kterou na světě miluje a považuje za svou rodinu. Vojčita se ale za dobu jejich odloučení rozhodla pro jinou lásku: lásku k Bohu. Alina se rozhodne pro své životní štěstí podstoupit těžký boj s fanatičností víry, který ale nemusí nikdy vyhrát.

Originální název:

Beyond the Hills

Žánr: Drama
Režie: Cristian Mungiu
Hrají a postavy: Cosmina Stratan (Voichita), Cristina Flutur (Alina), Valeriu Andriuta (kněz), Dana Tapalaga (matka představená), Catalina Harabagiu (Antonia), Gina Tandura (jeptiška Iustina)
Scénář: Cristian Mungiu
Země: Rumunsko
Rok výroby: 2012
Hodnocení: 75 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Film Europe 8.2.2024 15:45

Recenze filmu Na druhé straně kopců:

Rumunska kinematografia ma zatial oslovila len debilnym Gadzo Dillom, kde akysi mental tuzil objavit ciganske osady a tuna ide o moju druhu skusenost s rumunskou kinematografiou. No a vysledok opat stal za hovno. Este skusim tu Rumunsku novu vlnu, a jak sa z nej daco u mna neuchyti, definitivne na rumunske filmy seriem. 20 %
80% Martin7414
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina