Sledovat film Mystery, Aljaška online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
Film Mystery, Aljaška
  Trailer k filmu Mystery, Aljaška   Sledovat 1411 filmů a 125 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie
Režie:
Jay Roach
Hrají a postavy:
Russell Crowe (John Biebe), Hank Azaria (Charles Danner), Mary McCormacková (Donna Biebeová), Burt Reynolds (Soudce Walter Burns), Colm Meaney (Major Scott Pitche), Maury Chaykinová (Bailey Pruittová)
Scénář:
David E. Kelley, Sean O'Byrne
Země:
Kanada, USA
Rok výroby:
1999
Popis:
Komedie plná romantiky, která vás nenechá vytuhnout!

Malá vesnice Mystery na Aljašce je přímo posedlá hokejem. Zvenčí se můžou zdát tamní obyvatelé jako chladní čumáci, ale při pohledu zevnitř zjistíte, že tam není nouze o žhavé skandály a senzace. Věci se rázně pohnou kupředu, když místní amatérský tým, který tvoří lehce připitomělí vesničané, dostane nabídku, aby si zahrál s legendárními New York Rangers. Rázem je ten zapadákov středem pozornosti a tým z Mystery musí vedle opravdových hvězd dokazovat, že si zaslouží nejen právo na život, ale i na přítelkyně, manželky a milenky!
Hodnocení:
67 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko