Film Muž, který miloval

Sledovat film
Muž, který miloval
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 128 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Všechny ženy v Robertově životě se postupně prolínají, až se stávají jen jednou ženou a jednou láskou.
Roberto chodí s mladší ženou, atraktivní Sárou a rád by jejich vztah upevnil. Jeho snaha však Sáru postupem času spíše znechutí a výsledkem je odcizení mezi nimi. Zoufalý Roberto udělá cokoliv, aby zachránil svou lásku, Sára jej ale přesto opustí. Roberto zůstane zcela ochromený a zlomený. Po nějakém čase má novou známost, tentokrát ženu svého věku, Albu. Náhle se role obracejí. Roberto zjišťuje, že jeho cit pomalu vychládá a opustí Albu, ačkoliv jí způsobí stejnou bolest, jakou před časem sám zakusil.

Žánr: Drama
Režie: Maria Sole Tognazzi
Hrají a postavy: Pierfrancesco Favino (Roberto), Monica Bellucciová (Alba), Kseniya Rappoportová (Sara), Michele Alhaique (Carlo), Glen Blackhall (Yuri), Piera Degli Espostiová (Giulia)
Scénář: Ivan Cotroneo, Maria Sole Tognazzi
Země: Itálie
Rok výroby: 2008
Hodnocení: 55 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko