Sledovat film Musím tě svést online

Přehrajte si film Musím tě svést HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 96 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, komedie Musím tě svést na ČT2!
  Trailer k filmu Musím tě svést   Sledovat Musím tě svést online
Žánr:
drama, komedie
Režie:
Andrea Sedláčková
Hrají a postavy:
Ivana Chýlková (Martina), Jan Kraus (Ota), Ivan Trojan (Karel), Michaela Pavlátová (Asistentka), Jiří Wohanka (Řidič Kroupa), Zdeněk Suchý (Fotograf v kavárně)
Země:
Česká republika
Rok výroby:
2002
Popis:
Hořká komedii o svérázném řešení manželské krize.

Martina je úspěšná politička s neúspěšným manželstvím a manželem, který se chce rozvést, což však Martina odmítá ze strachu o kariéru. Manžel tedy požádá svého přítele Otu, aby Martinu svedl a nechal se s ní in flagranti natočit na videokameru. Jeho předpoklad, že pak bude moci svou ženu k rozvodu snadno přinutit, záhy roztáčí kolotoč lží, intrik, přetvářek a manipulací, okořeněných množstvím humorných situací. Lež, která se stane pravdou, se nakonec musí znovu stát lží, aby hrdinové mohli pokračovat ve svém životě.
Hodnocení:
64 %
Sledujte na:
ČT2 ČT2 Archív a všechna videa pořadů televize ČT2 online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.