Sledovat film Můj soused zabiják online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Můj soused zabiják
  Trailer k filmu Můj soused zabiják   Sledovat 1542 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Komedie, Krimi
Režie:
Jonathan Lynn
Hrají a postavy:
Bruce Willis (Jimmy Tudeski), Matthew Perry (Nicholas Oseransky), Rosanna Arquetteová (Sophie Oseranskyová), Michael Clarke Duncan (Franklin Figueroa), Natasha Henstridgeová (Cynthia Tudeski), Amanda Peetová (Jill St. Claireová)
Scénář:
Mitchell Kapner
Země:
Kanada, USA
Rok výroby:
2000
Popis:
Na předměstí Montrealu se právě přistěhoval zabiják...

Krimi-komedie, která má grády, humor i napětí... Bruce Willis a Matthew Perry v příběhu z předměstí Montrealu, kam se právě nastěhoval zabiják se srdcem... Oz se Sophií žijí v dost neharmonickém manželství. V době, kdy se ji snaží přesvědčit k rozvodu, se do vedlejšího domu nastěhuje nový nájemník - Jimmy Jones. V podsvětí známý spíš pod jménem Jimmy "Tulipán" Tudesky. Bývalý zabiják Gogolakova gangu. Díky jeho svědectví si boss, Janni Gogolak, musel odsedět 5 let ve vězení. Teď připravuje odvetu. Sophie se dozví o odměně, která je na Jimmyho vypsaná a tak manželovi přislíbí rozvod, pokud Jimmyho udá ...
Hodnocení:
68 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko