Film
Můj soused zabiják

Film Můj soused zabiják
  Trailer  k filmu Můj soused zabiják
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Na předměstí Montrealu se právě přistěhoval zabiják...
Krimi-komedie, která má grády, humor i napětí... Bruce Willis a Matthew Perry v příběhu z předměstí Montrealu, kam se právě nastěhoval zabiják se srdcem... Oz se Sophií žijí v dost neharmonickém manželství. V době, kdy se ji snaží přesvědčit k rozvodu, se do vedlejšího domu nastěhuje nový nájemník - Jimmy Jones. V podsvětí známý spíš pod jménem Jimmy "Tulipán" Tudesky. Bývalý zabiják Gogolakova gangu. Díky jeho svědectví si boss, Janni Gogolak, musel odsedět 5 let ve vězení. Teď připravuje odvetu. Sophie se dozví o odměně, která je na Jimmyho vypsaná a tak manželovi přislíbí rozvod, pokud Jimmyho udá ...

Originální název:

The Whole Nine Yards / Le Nouveau voisin

Žánr: Komedie, Krimi
Režie: Jonathan Lynn
Hrají a postavy: Bruce Willis (Jimmy Tudeski), Matthew Perry (Nicholas Oseransky), Rosanna Arquetteová (Sophie Oseranskyová), Michael Clarke Duncan (Franklin Figueroa), Natasha Henstridgeová (Cynthia Tudeski), Amanda Peetová (Jill St. Claireová)
Scénář: Mitchell Kapner
Země: Kanada, USA
Rok výroby: 2000
Hodnocení: 74 %
Vysíláno na: Nova Cinema
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina