Sledovat film S čerty nejsou žerty online

Přehrajte si film S čerty nejsou žerty HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online fantasy, rodinný S čerty nejsou žerty na Nova!
  Trailer k filmu S čerty nejsou žerty   Sledovat S čerty nejsou žerty online
Žánr:
fantasy, rodinný
Režie:
Hynek Bočan
Hrají a postavy:
Vladimír Dlouhý (Petr Máchal), Ondřej Vetchý (Devil Janek Vraník), Jana Dítětová (babička), Josef Kemr (hvozdenský hrabě), Viktor Preiss (guvernér), Jaroslava Kretschmerová (Dorota Máchalová)
Země:
Československo
Rok výroby:
1984
Popis:
Oblíbená pohádka, která vypráví o jednom knížectví, kde ve mlýně žije Petr se zlou macechou. Netuší ale, že v temných jeskyních je pekelné království...

Český film na motivy pohádky Boženy Němcové Čertův švagr.
Chamtivá macecha připraví svého nevlastního syna Petra o všechno, včetně dědictví po jeho otci. Petr se mezitím seznámí s dcerami místního knížete, když je zachrání při projížďce, při které se jim splašili koně a zaujme ho vyzývavá Angelína. Petr však pro ni nic neznamená. To její sestra Anděla, hodná a skromná, se do Petra hned zamiluje. Petrova macecha se neštítí ničeho, a aby se ho zbavila, spikne se s místním správcem - společně proti Petrovi kují pikle a pošlou ho do vězení a poté i na vojnu. Petr však uteče a protlouká se světem. Když už neví kudy kam, potká věrného a spravedlivého přítele - samotného čerta...
Hodnocení:
87 %
Sledujte na:
Nova Nova Archív a všechna videa pořadů televize Nova online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski