Sledovat film
Mravenci nesou smrt
online

Film Mravenci nesou smrt
  Trailer  k filmu Mravenci nesou smrt
Přehrajte si film Mravenci nesou smrt HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 299 filmů a 153 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Do nebezpečného obchodu se mezi pašeráky a překupníky drog přimíchá také pracovnice kontrarozvědky. Zločinci ale nemají co ztratit.
Prostřednictvím několika smluvených prostředníků se do Československa, konkrétně do Karlových Varů, pašují drogy ze Západního Berlína. Jedním z významných členů zločinecké organizace je elegantní Eva Krausová. Ani příslušníci české bezpečnosti však netuší, že je to ve skutečnosti pracovnice naší kontrarozvědky. Díky jejím informacím mohou kriminalisté, vedeni podplukovníkem Kořánem, spustit masivní akci, zaměřenou proti pašerákům, českým překupníkům i samotným narkomanům. Přítomnost tajných policistů mezi mravenci však nezůstane dlouho utajena a šéf pašerácké bandy vyšle do Československa nájemného vraha, který má za úkol zneškodnit všechny zúčastněné osoby.

Žánr: Krimi
Režie: Zbyněk Brynych
Hrají a postavy: Josef Vinklář (Korán), Nella Boudová (Klara), Jana Březinová (Krausová), Marek Brodský (Zdenek), Pavel Cajzl (Sloven), Zdeněk David
Scénář: Vojtěch Měšťan
Rok výroby: 1985
Hodnocení: 44 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi CS Film 7.12.2023 20:00
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina