Sledovat film
Monster Trucks: Divoká jízda
online

Film Monster Trucks: Divoká jízda
  Trailer k filmu Monster Trucks: Divoká jízda Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 144 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Pořádně se připoutejte.
Monster Trucks je zábava na plný plyn! Tripp je středoškolák, kterého baví přestavovat stará auta na monster trucky. Jednoho dne objeví neuvěřitelnou věc - podivného tvora jménem Creech! Aby nového uličnického kamaráda skryl, zavře ho Tripp pod kapotu svého nejnovějšího auta - ze kterého se tak stává opravdový Monster Truck! Společně se tahle dvojka vydává na divokou a nezapomenutelnou jízdu, jejímž cílem je najít ztracenou Creechovu rodinu. Monster Trucks je dobrodružství plné humoru a akce, které jen tak nezpomalí.

Režie: Chris Wedge
Hrají a postavy: Lucas Till (Tripp), Jane Levy (Meredith), Thomas Lennon (Jim Dowd), Barry Pepper (šerif Rick), Rob Lowe (Reece Tenneson), Danny Glover (pan Weathers)
Země: USA
Rok výroby: 2016
Hodnocení: 58 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Prima MAX 5.9.2022 08:50
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська