Sledovat film Moje ségra má prima bráchu online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Moje ségra má prima bráchu
  Trailer k filmu Moje ségra má prima bráchu   Sledovat 1531 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama, Komedie
Režie:
Craig Johnson
Hrají a postavy:
Kristen Wiigová (Maggie), Bill Hader (Milo), Boyd Holbrook (Billy), Ty Burrell (Rich), Luke Wilson (Lance), Kathleen Rose Perkinsová (Carlie)
Scénář:
Craig Johnson, Mark Heyman
Země:
USA
Rok výroby:
2014
Popis:
Rodina jako krutý vtip.

Dvojčata Maggie a Milo žijí odděleně několik let. Jednoho dne obě jen o vlásek uniknou smrti a nečekané setkání je donutí zamyslet se, proč jejich životy nabraly tak špatný směr. A právě ve chvílích, které tráví spolu, pochopí, že klíč k nápravě jejich životů se skrývá v nápravě jejich vztahu.
Hodnocení:
68 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko