Sledovat film Moja matka online

Přehrajte si film Moja matka HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1443 filmů a 119 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Moja matka
  Sledovat Moja matka online
Žánr:
Drama
Režie:
Riccardo Tognazzi
Hrají a postavy:
Bianca Guaccerová (Nunzia), Marco Cocci (Uccio), Francesco Venditti (Mario), Primo Reggiani (Giacomo), Marco Iermano (Giuseppe), Rosa Diletta Rossi (Lucia)
Země:
Itálie
Rok výroby:
2010
Popis:
Příběh Nunzie, krásné ženy, která byla vychována ve svobodném duchu, takovém odlišném od jejího okolí v malé vesničce na jihu Itálie. Na konci padesátých let se Nunzia vydá za svou lásku Ucci, rolníkem, kterého však při práci omezují nemocné plíce. Když už mají spolu tři děti a začínají přemýšlet o jejich budoucnosti, ze severu se začínají do vesnice vracet první emigranti. Mají moderní auta a barvitě popisují rozdíly mezi dvěma světy. I Nunzia a Ucci tedy udělají rozhodnutí, které jejich životy dramaticky změní ... Moje matka je příběh jedné ženy a její rodiny od padesátých až do konce osmdesátých let 20. století.
Hodnocení:
79 %
Sledujte na:
STV1 STV1 Archív a všechna videa pořadů televize STV1 online

Seznam epizod

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski