Sledovat film
Milenci a vrazi
online

Film Milenci a vrazi
  Trailer  k filmu Milenci a vrazi
Přehrajte si film Milenci a vrazi HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 316 filmů a 153 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Zlata Adamovská, Jiří Langmajer a Ondřej Vetchý ve filmové adaptaci slavného románu Vladimíra Párala o věčném koloběhu zkaženosti světa.
Ústředním místem děje je dům kdesi v Ústí nad Labem, patřící chemičce. V přízemí je "montércimra", kde se střídají obyvatelé náhodní i trvalí, nad ní je byt ředitele továrny a pak část pokojů ženských a mužských - svobodárna. Nikdy ale toto uspořádání není dodrženo. Všechno je tu beznadějně pomícháno, do svobodárny vnikne mladý pár, čekající dítě. Nevraží na ředitele ale i na spolubydlící, rvou se o trochu vody, chtějí ty druhé vystrnadit, chtějí byt. Konečně se stěhují a všechno se pomíchá a začíná znovu. Na pozadí tohoto koloběhu se odehrávají dva velké příběhy: příběh Borka Trojana a jeho lásky k Zitě Gráfové, a příběh mladičkého Romana Gráfa, zoufale milujícího krásnou ale neklidnou Maddu Serafínovou, jejichž zničující vztah dospěje až k vraždě.

Žánr: Drama
Režie: Viktor Polesný
Hrají a postavy: Jiří Langmajer (Borek Trojan), Ondřej Vetchý (Julda Serafín), Zlata Adamovská (Zita Gráfová), Jakub Prachař (Roman Gráf), Kristina Kloubková (Madda Serafínová), Jan Vlasák (Director Gráf)
Rok výroby: 2004
Hodnocení: 52 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT1 3.10.2023 22:00
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina