Film
Milenci a vrazi

Film Milenci a vrazi
  Trailer  k filmu Milenci a vrazi
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu: Milenci a vrazi

Zlata Adamovská, Jiří Langmajer a Ondřej Vetchý ve filmové adaptaci slavného románu Vladimíra Párala o věčném koloběhu zkaženosti světa.
Ústředním místem děje je dům kdesi v Ústí nad Labem, patřící chemičce. V přízemí je "montércimra", kde se střídají obyvatelé náhodní i trvalí, nad ní je byt ředitele továrny a pak část pokojů ženských a mužských - svobodárna. Nikdy ale toto uspořádání není dodrženo. Všechno je tu beznadějně pomícháno, do svobodárny vnikne mladý pár, čekající dítě. Nevraží na ředitele ale i na spolubydlící, rvou se o trochu vody, chtějí ty druhé vystrnadit, chtějí byt. Konečně se stěhují a všechno se pomíchá a začíná znovu. Na pozadí tohoto koloběhu se odehrávají dva velké příběhy: příběh Borka Trojana a jeho lásky k Zitě Gráfové, a příběh mladičkého Romana Gráfa, zoufale milujícího krásnou ale neklidnou Maddu Serafínovou, jejichž zničující vztah dospěje až k vraždě.

Žánr: Drama
Režie: Viktor Polesný
Hrají a postavy: Jiří Langmajer (Borek Trojan), Ondřej Vetchý (Julda Serafín), Zlata Adamovská (Zita Gráfová), Jakub Prachař (Roman Gráf), Kristina Kloubková (Madda Serafínová), Jan Vlasák (Director Gráf)
Rok výroby: 2004
Hodnocení: 52 %
Vysíláno na: CS Film

Recenze filmu Milenci a vrazi:

Celkem slušně zahrané od všech herců, je vidět, že své role myslej hodně vážně a tolik ero scén jsme v českým filmu ještě neviděl :-) 44%
60% Matli1
Páral mě nikdy moc nebral (až na Velrybu), zpracování filmu bylo ještě otřesnější než kniha.
Naposledy upraveno 14.07.14 17:21:41 uživatelem rt12
10% rt12
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina