Film
Město čarodějnic

Film Město čarodějnic
  Trailer k filmu Město čarodějnic Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 147 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Válečník Erik je pověřen umírajícím králem, aby přivedl zpět dědice trůnu prince Malachiho, který je již dlouhá léta na cestách po kontinentu. Po návratu však skupina zjišťuje, že král je mrtev a království bylo zničeno. Náhle se zjeví tajemný cizinec, který jim prozradí, že původci hrůzného činu jsou čarodějnice. Pod vedením cizince se nový král se svými muži vydává na cestu plnou bitev, zrady, magie a odhalení, aby zachránili království.

Žánr: Fantasy
Hrají a postavy: Luke Goss (Malachy), Edward Speleers (Jason), Andrew Pleavin (Erik), Simon Thorp (Kramer), Sarah Douglasová (červená královna), MyAnna Buringová (Jozefa)
Scénář: John Werner, Amy Krell
Země: USA
Rok výroby: 2010
Hodnocení: 38 %
Vysíláno na: Filmbox Extra
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська