Sledovat film
Medvídek
online

Film Medvídek
  Trailer k filmu Medvídek Trailer
Přehrajte si film Medvídek HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1 533 filmů a 136 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Hořká komedie o světě, ve kterém je ženský princip mocnější než mužský, měkké je mocnější než tvrdé a voda je mocnější než kámen.
Přes poetický název půjde opět o tragikomedii sázející především na skvěle napsané postavy a jejich dialogy. „Pokud bychom měli žánrově film přirovnat k některému dílu světové kinematografie, mohla by to být Americká krása nebo Hana a její sestry. Je to hodně konverzační film, který zkoumá z mnoha úhlů fenomén manželství a vše, co k němu patří. Tedy mateřství, otcovství, nevěry… To, jak je někdy manželství rozkládáno plíživě, nebo naopak, jak i velké zásahy zvenčí ho nerozklíží. Těžiště je tedy v postavách a jejich psychologii,“ vysvětluje Jan Hřebejk. Petr Jarchovský k tomu podotýká, že kdyby neexistoval film Tajnosti a lži, jeden z jejich nejoblíbenějších filmů, nynější Medvídek by se takto mohl jmenovat. „Zajímají mě příběhy, ve kterých věci nejsou pod povrchem takové, jaké se jeví navenek,“ dodává Jan Hřebejk.

Žánr: Komedie, Drama
Režie: Jan Hřebejk
Hrají a postavy: Shy Loveová, Tatiana Vilhelmová (Jirkova žena), Jiří Macháček (Jirka - soukromý galerista), Vanda Vitusová ()), Roman Luknár (Roman - gynekolog), Anna Geislerová (Anna - Romanova žena)
Scénář: Petr Jarchovský
Rok výroby: 2007
Hodnocení: 61 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT1 28.6.2022 20:10
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko