Sledovat film
Méďa Béďa
online

Film Méďa Béďa
  Trailer k filmu Méďa Béďa Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 145 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Prosím, nekrmte medvědy.
Na filmové plátno konečně přichází všemi oblíbený zloděj piknikových košů Méďa Béďa, a to v novém dobrodružném filmu natočeném ve 3D a kombinujícím scény s živými herci s počítačovou animací. Méďa Béďa se vždy spoléhal hlavně na svůj důvtip a rychlé nohy, díky kterým byl vždycky o krok napřed před rozzlobenými táborníky a současně unikal svému věčnému stínu, správci parku Smithovi. Jenže Bubu a Méďa Béďa teď musí čelit situaci mnohem horší, než do jaké je kdy dříve Méďa Béďa dostal. Želéstoneský park je totiž na prodej! Starosta Brown potřebuje zakrýt čachry při nakládání s penězi města a také potřebuje peníze pro svoji volební kampaň, proto plánuje prodat park dřevařům. Nejenže by si tak rodiny už nemohly dál užívat krásy Želéstoneského parku, ale Méďa Béďa, medvídek Bubu a jejich kamarádi by museli opustit jediný domov, který za celý svůj život poznali. Méďa Béďa tak tváří v tvář největší výzvě svého života musí prokázat, že je opravdu chytřejší než jakýkoli jiný medvěd a ve spojení s kamarádem Bubu a správcem parku Smithem musí najít způsob, jakým zachránit národní park před jeho uzavřením.

Režie: Eric Brevig
Hrají a postavy: Dan Aykroyd (Yogi Bear (hlas)), Justin Timberlake (Boo Boo (hlas)), Anna Farisová (Rachel), Thomas Cavanagh (ranger Smith), T.J. Miller (ranger Jones), Nathan Corddry (šéf zaměstnanců)
Země: USA, Nový Zéland
Rok výroby: 2010
Hodnocení: 48 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Nova Cinema 2.10.2022 05:45
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська