Sledovat film Maskovaná milenka online

Přehrajte si film Maskovaná milenka online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1084 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online Romantický Maskovaná milenka na !
  Trailer k filmu Maskovaná milenka   Sledovat Maskovaná milenka online
Žánr:
Romantický
Režie:
Otakar Vávra
Hrají a postavy:
Lída Baarová (Lenka Rossetiová), Ewald Balser, Josef Bělský (soudce), Rudolf Deyl, Gustav Nezval (Leon z Costy), Ladislav Pešek (Leonův sluha)
Země:
Československo
Rok výroby:
1940
Popis:
Melodrama s Lídou Baarovou a Gustavem Nezvalem o lásce skryté pod maskou.

Na maškarním plese se seznámí Leon z Costy s krásnou dámou, která odmítá odložit svou masku. Žena prožila velké zklamání v lásce, a proto se již nechce nikdy znovu zamilovat. Leon ji ale upoutá natolik, že se ho rozhodne pozvat k sobě domů. Než však dojde ke schůzce, uplyne několik týdnů. Se zavázanýma očima je odvezen do domu své milé, kde spolu stráví noc. Podmínkou setkání však je, že se po této schůzce spolu milenci již nikdy nesetkají, ačkoliv spolu zplodili dítě. Když mu krásná neznámá pošle polovinu prstenu na znamení, že právě porodila jejich dceru, Leon je hluboce nešťastný a přihlásí se dobrovolně do války. Těžce zraněný se pak ocitne na zámku hraběnky, aniž by tušil, že právě ona je jeho neznámou maskovanou milenkou.
Hodnocení:
67 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski