Sledovat film 10 Pravidel jak sbalit holku online

Přehrajte si film 10 Pravidel jak sbalit holku online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1153 filmů a 100 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie, romantický 10 Pravidel jak sbalit holku na !
  Trailer k filmu 10 Pravidel jak sbalit holku   Sledovat 10 Pravidel jak sbalit holku online
Žánr:
komedie, romantický
Režie:
Karel Janák
Hrají a postavy:
Matouš Ruml (Marek), Kristína Svarinská (Stephanie), Miroslav Donutil (Roman Berger), Anna Šišková (Constable), Veronika Kubařová (Constable), Martin Stránský (číšník)
Země:
Česká republika
Rok výroby:
2014
Popis:
Jak sbalit holku.

Hlavní hrdina nové filmové komedie Marek je typickým příkladem mladého mimoně, žijícího ve vlastním vesmíru. Je to chytrý a milý student astrofyziky, jehož největší láskou jsou nejen hvězdy, ale i horoskopy. Jeho dráhu mu však jednoho dne překříží dívka snů a Marek se zamiluje tak beznadějně, že ve škole není schopen ani udělat zkoušky. V tento moment se do věci obouvají jeho odhodlaní přátelé. Rozhodnou se povolat na pomoc a zasvětit do Markových problémů jeho otce, který je úspěšným vydavatelem řady bestsellerů na téma: jak získat ženu. Společně pak začnou Markovi připravovat velkou strategickou hru, díky níž by se mu mělo podařit najít cestu k milované dívce. Tím mu však zadělali na nejeden veliký průšvih. Marek pod vedením otce a přátel absolvuje velmi svérázný kurz dívčí psychologie. Platí ovšem v životě těch 10 zaručených pravidel přesně podle knížek?
Hodnocení:
62 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 100 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski