Sledovat film
Manželská rána
online

Film Manželská rána
  Trailer k filmu Manželská rána Trailer
Přehrajte si film Manželská rána HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 385 filmů a 143 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

To, že se jejich manželství rozpadlo, ještě nějak Richard a Kate překousli. A jako praví Britové celkem elegantně rozchod zvládli. Ale když zjistí, že jejich penzijní fond se stal obětí bezohledného a ještě navíc francouzské tuneláře, rozhodnou se, že to už je přespříliš. Vypátrají, že muž, který je připravil o všechny úspory, právě koupil své snoubence diamant za 10 miliónů dolarů a je rozhodnuto. Vypraví se za ním s jasným cílem - uloupit drahokam a pořádně se tak zahojit i pomstít. Tato jejich výprava, která je zavede z Londýna nejen do Paříže ale i na francouzskou Riviéru, má ještě jeden efekt - ukáže se, že přes všechno vzájemné provokování, neschválnosti, špičkování a škádlení, není jejich vztah až tak úplně vyhaslý.

Žánr: Komedie
Režie: Joel Hopkins
Hrají a postavy: Pierce Brosnan (Richard), Emma Thompsonová (Kate), Tuppence Middleton (Žofie), Timothy Spall (Jerry), Celia Imrieová (Penelope), Marisa Berensonová (Catherine)
Scénář: Joel Hopkins
Země: Francie
Rok výroby: 2013
Hodnocení: 58 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT1 27.8.2022 22:35
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko