Sledovat film Máme rádi velryby online

Přehrajte si film Máme rádi velryby online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 96 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, romantický Máme rádi velryby na !
  Trailer k filmu Máme rádi velryby   Sledovat Máme rádi velryby online
Žánr:
drama, romantický
Režie:
Ken Kwapis
Hrají a postavy:
John Pingayak (Malik), Ahmaogak Sweeney (Nathan), John Chase (Roy), Ishmael Angalook Hope (Bud), Othniel 'Anaqulutuq' Oomittuk Jr. (Inupiat Whaler), John Krasinski (Adam Carlson)
Země:
USA, Velká Británie
Rok výroby:
2012
Popis:
Inspirováno neuvěřitelným skutečným příběhem.

Přestože se americký režisér Ken Kwapis věnuje převážně televizní tvorbě, v naší distribuci se mimo jiné objevil jeho poslední celovečerní film pro velká plátna, úspěšná romantická komedie Až tak moc tě nežere. Nyní se pustil do příběhu inspirovaného skutečnými událostmi. Televizní reportér na Aljašce Adam objeví trojici vzácných velryb uvízlých pod ledovým příkrovem. Společně se svou expřítelkyní, zapálenou ekologickou aktivistkou Rachel, se snaží přesvědčit co nejvíce lidí a institucí k osvobození savců. Dobrodružný film o lidech, kteří při záchranné akci neváhají riskovat vlastní životy.
Hodnocení:
66 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.