Sledovat film Lucie, postrach ulice online

Přehrajte si film Lucie, postrach ulice online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1123 filmů a 100 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online fantasy, komedie Lucie, postrach ulice na !
  Trailer k filmu Lucie, postrach ulice   Sledovat Lucie, postrach ulice online
Žánr:
fantasy, komedie
Režie:
Jindřich Polák
Hrají a postavy:
Vlastimil Brodský, Jiřina Bohdalová (Malý Formelák), Josef Dvořák (Velký Formelák), František Filipovský (Big Formelák), Žaneta Fuchsová (Lucie), Daniela Kolářová (Matka)
Země:
Československo
Rok výroby:
1984
Popis:
Dětská pohádková komedie o malé Lucii, protivném vůdci klukovské patry Osvaldovi a dvou kouzelných postavičkách z formely.

Lucie je šestiletá holčička, která se už nemůže dočkat, až půjde poprvé do školy. A protože všechny její kamarádky jsou ještě na prázdninách, nemá si s kým hrát. Parta páťáka Osvalda totiž o malé holky nestojí. Jedině, že by dokázala svou odvahu krádeží v obchodě. Lucie se vydá do obchodního domu a tam sáhne po krabičce s formelou. A to je začátek neobyčejného dobrodružství, neboť z krabičky vylezou dvě postavičky kouzelných formeláků, které se stanou pro Lucii bájenými kamarády, s nimiž prožije na konci léta to nejbáječnější dobrodružství.
Hodnocení:
76 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 100 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski