Sledovat film Lidé pod horami online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Lidé pod horami
  Sledovat 1431 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Krimi, Romantický
Režie:
Václav Wasserman
Hrají a postavy:
Otto Čermák (Alois Hájek), František Kreuzmann (Brychta), Betty Kysilková (Hájková), Jaroslav Marvan (František Havrda), Jiřina Štěpničková (Tereza), Ladislav H. Struna (Čeledín Martin)
Země:
Československo
Rok výroby:
1937
Popis:
Napínavé drama z horské samoty o nešťastné lásce, mstě a zločinu.

Baladické drama z vesnického prostředí se odehrává v podhůrské oblasti, kde sedláci zápolí s tvrdými přírodními podmínkami i tvrdostí ve svém nitru. Nejvíce překážek jim ovšem klade podivínský majitel mlýna, jenž úmyslně přehradí přívod vody. Samotářský muž se totiž nedokáže vyrovnat se zklamáním v lásce. Narůstající napětí bezmála vede k násilným činům.
Hodnocení:
80 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski