Film
Legendární parta

Film Legendární parta
  Trailer  k filmu Legendární parta
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu: Legendární parta

Celé věky ochraňují legendární Strážci malé děti před zlými silami. Jenže teď potřebují kouzelné bytosti pomoc od těch nejmenších, aby Bubáka porazili.
Podle legend pomáhali Strážci lidstvu po celá staletí, zejména pak ty nejmenší a nejzranitelnější děti. Jenže tentokrát se vrací ze stínů starý nepřítel a Velikonoční zajíc, Mikuláš, Zuběnka a Hajaja možná budou potřebovat posilu. Měsíc vybere jako nového Strážce Jacka Frosta, lehkomyslného a trochu škodolibého pána mrazu, který by se jakékoliv zodpovědnosti nejraději vyhnul. Je tak na Strážcích, aby Jackovi i všem dětem předvedli, co taková legendární parta dokáže!

Originální název:

Rise of the Guardians

Režie: Peter Ramsey
Hrají a postavy: Chris Pine (Jack Frost (hlas)), Alec Baldwin (North (hlas)), Jude Law (Pitch (hlas)), Isla Fisherová (Tooth (hlas)), Hugh Jackman (E. Aster Bunnymund (hlas)), Dakota Goyo (Jamie (hlas))
Země: USA
Rok výroby: 2012
Hodnocení: 72 %
Vysíláno na: Nova Cinema
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina