Sledovat film Doba ledová 4: Země v pohybu online

Přehrajte si film Doba ledová 4: Země v pohybu online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1303 filmů a 117 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Doba ledová 4: Země v pohybu
  Trailer k filmu Doba ledová 4: Země v pohybu   Sledovat Doba ledová 4: Země v pohybu online
Žánr:
Animovaný, Dobrodružný, Komedie, Rodinný
Režie:
Steve Martino, Mike Thurmeier
Hrají a postavy:
Aziz Ansari (Squint (hlas)), Joy Beharová (Eunice (hlas)), Christopher Campbell (Creature Siren), Alain Chabat (Silas (hlas)), Esther Dean (žena Siren (hlas)), Peter Dinklage (kapitán Gutt (hlas))
Země:
USA
Rok výroby:
2012
Popis:
Nejoblíbenější zvířecí partička na světě je konečně zpět!

Many a Ellie mají již skoro dospělou dceru Broskvičku, která by se ráda stala členkou party mladých mamutů a také přítelkyní krásného mamuta Ethana. Ellie stojí za svou dcerou, ale Many si myslí, že to pro Broskvičku není vhodné. Je to klasický případ otce, který nechce vidět, že jeho milovaná dcera dospívá. Sidova ztracená rodina se náhle objeví a Sid je šťastný, že se na něj nevykašlala. To se ale velmi mýlí, jeho rodina se tu zastavila jen proto, aby se zbavila ještě i babičky, která už dost zapomíná a občas se chová podivínsky. Veverčák Scrat, který miluje žaludy, se pokusí jeden zasadit, jenže tím způsobí doslova katastrofu - dojde k posunu zemských desek a oddělení nejen kontinentů, ale také party přátel. Manyho rodina je na jedné straně a prudký mořský proud unáší opačným směrem Manyho, Diega a Sida s babičkou. Vtom se na obzoru objeví loď a přátelé se radují. Je to však předčasná radost protože to je pirátská loď a pirátům rozhodně nejde o to, aby naše přátele zachraňovali. Kapitán Gutt není žádný dobroděj a přátele zajme. Přátelé se však nevzdávají..
Hodnocení:
67 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski