Sledovat film
Krvavá hostina 3: Šťastný konec
online

Film Krvavá hostina 3: Šťastný konec
  Trailer k filmu Krvavá hostina 3: Šťastný konec Trailer
Přehrajte si film Krvavá hostina 3: Šťastný konec online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 424 filmů a 152 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Neodejdou, dokud si nedají dezert.
Co je lepší než Krvavá hostina 2: Masakr? Přece třetí chod hororové série s názvem Krvavá hostina 3: Šťastný konec, ve které se vrací původní autorské a režijní obsazení. Ani tentokrát nepřijdete o gejzíry krve v nekonečných řežbách s mutanty. Lidožravá monstra jsou stále při chuti a těm co zbyli, jako třeba Biker Queen, Bartender nebo wrestler Lightning, se smůla lepí na paty. Je tomu tak ovšem jen do chvíle, kdy se zjeví záchrana v podobě tajemného karatisty mistrně ovládajícího svůj nůž. Ten evidentně dokáže ty bestie zkrotit. Děsivé scény, kterými je film nabitý, vás budou pronásledovat i ve snu. Krvavá hostina 3: Šťastný konec je nervydrásající podívaná s koncem s velkým K.

Režie: John Gulager
Hrají a postavy: Jenny Wadeová (Honey Pie), Martin Klebba (Thunder), Carl Anthony Payne II (Slasher), Juan Longoria García (Lightning), Diane Goldnerová (Biker Queen), Hanna Putnamová (Secrets)
Země: USA
Rok výroby: 2009
Hodnocení: 43 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi CS Horror 30.5.2023 03:20
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська