Sledovat film
Kráľovná Alžbeta: Zlatý vek
online

Film Kráľovná Alžbeta: Zlatý vek
  Trailer k filmu Kráľovná Alžbeta: Zlatý vek Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 143 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Žena. Bojovnice. Královna.
Postavila se nejmocnější říši světa. Unikla pokusu o atentát. Kvůli vyššímu zájmu obětovala svou lásku a nechala popravit svou sestřenici. Jmenovala se Alžběta a především díky ní se Británie může pyšnit přívlastkem Velká. Historické drama Královna Alžběta: Zlatý věk je pokračováním úspěšného snímku Královna Alžběta, nominovaného na sedm Oscarů, který jako první upozornil na nesporný talent herečky Cate Blanchett.

Režie: Shekhar Kapur
Hrají a postavy: Jordi Molla (Philip II), Aimee King (Infanta), Cate Blanchettová (královna Elizabeth I), Laurence Fox (Sir Christopher Hatton), John Shrapnel (Lord Howard), Geoffrey Rush (Sir Francis Walsingham)
Rok výroby: 2007
Hodnocení: 69 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi STV1 12.7.2022 23:40
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська