Sledovat film Kopytem sem, kopytem tam online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Kopytem sem, kopytem tam
  Trailer k filmu Kopytem sem, kopytem tam   Sledovat 1559 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama, Komedie, psychologický, tragedie
Režie:
Věra Chytilová
Hrají a postavy:
Tomáš Hanák (Pepe), Milan Šteindler (Dědek), Ivana Kuntová (Petra), David Vávra (František), Tereza Kučerová (Jiřina), Bára Dlouhá (Jana)
Scénář:
Věra Chytilová, Pavel Škapík
Země:
Československo
Rok výroby:
1988
Popis:
Tři kamarádi neberou v životě nic vážně. Ale nemuselo by se jim to vyplatit...

Pepe, František a Milan zvaný Dědek si bezstarostně užívají života v době, kdy nikdo netuší, že je komunistický režim má už namále. Heslem těchto třicátníků je: Copak se dá v téhle zkorumpované džungli dělat něco jiného než blbnout? A tak si blbnou vesele a nevázaně, vymýšlejí drsné vtípky, pořádají divoké mejdany, střídají sexuální partnerky. A pak náhle přichází kruté vystřízlivění v podobě AIDS, jímž jeden z kamarádů onemocní. Teprve tehdy si začínají uvědomovat cenu života, ve smrtelném ohrožení se odhalují jednotlivé charaktery...
Hodnocení:
68 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko