Sledovat film Kopytem sem, kopytem tam online

Přehrajte si film Kopytem sem, kopytem tam online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1323 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Kopytem sem, kopytem tam
  Trailer k filmu Kopytem sem, kopytem tam   Sledovat Kopytem sem, kopytem tam online
Žánr:
Drama, Komedie, psychologický, tragedie
Režie:
Věra Chytilová
Hrají a postavy:
Tomáš Hanák (Pepe), Milan Šteindler (Dědek), Ivana Kuntová (Petra), David Vávra (František), Tereza Kučerová (Jiřina), Bára Dlouhá (Jana)
Země:
Československo
Rok výroby:
1988
Popis:
Tři kamarádi neberou v životě nic vážně. Ale nemuselo by se jim to vyplatit...

Pepe, František a Milan zvaný Dědek si bezstarostně užívají života v době, kdy nikdo netuší, že je komunistický režim má už namále. Heslem těchto třicátníků je: Copak se dá v téhle zkorumpované džungli dělat něco jiného než blbnout? A tak si blbnou vesele a nevázaně, vymýšlejí drsné vtípky, pořádají divoké mejdany, střídají sexuální partnerky. A pak náhle přichází kruté vystřízlivění v podobě AIDS, jímž jeden z kamarádů onemocní. Teprve tehdy si začínají uvědomovat cenu života, ve smrtelném ohrožení se odhalují jednotlivé charaktery...
Hodnocení:
68 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski