Film Kopytem sem, kopytem tam

Sledovat film
Kopytem sem, kopytem tam
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 135 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Tři kamarádi neberou v životě nic vážně. Ale nemuselo by se jim to vyplatit...
Pepe, František a Milan zvaný Dědek si bezstarostně užívají života v době, kdy nikdo netuší, že je komunistický režim má už namále. Heslem těchto třicátníků je: Copak se dá v téhle zkorumpované džungli dělat něco jiného než blbnout? A tak si blbnou vesele a nevázaně, vymýšlejí drsné vtípky, pořádají divoké mejdany, střídají sexuální partnerky. A pak náhle přichází kruté vystřízlivění v podobě AIDS, jímž jeden z kamarádů onemocní. Teprve tehdy si začínají uvědomovat cenu života, ve smrtelném ohrožení se odhalují jednotlivé charaktery...

Žánr: Komedie, Drama, Psychologický, Tragédie
Režie: Věra Chytilová
Hrají a postavy: Tomáš Hanák (Pepe), Milan Šteindler (Dědek), Ivana Kuntová (Petra), David Vávra (František), Tereza Kučerová (Jiřina), Bára Dlouhá (Jana)
Scénář: Věra Chytilová, Pavel Škapík
Země: Československo
Rok výroby: 1988
Hodnocení: 69 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko