Sledovat film Komedianti online

Přehrajte si film Komedianti online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama Komedianti na CS Film!
  Sledovat Komedianti online
Žánr:
drama
Režie:
Vladimír Vlček
Hrají a postavy:
Jaroslav Vojta (Starý komediant), Ladislav Pešek (Zak), Jaroslav Mareš (Fricek), Alena Martinovská (Šaldova modelka Olga), Marie Vášová (Reditelka cirkusu), Svatopluk Beneš (Bohatý pán)
Země:
Československo
Rok výroby:
1954
Popis:
Barevný umělecky film laureáta Stalinovy a státní ceny Vladimíra Vlčka, natočený podle motivů povídky národního umělce Ivana Olbrachta. Historie komediantské rodiny, která končí u soudu, u něhož je mladý Fricek obžalován z pokusu o vraždu, protože chránil svou sestru Olgu proti násilníkovi, charakterisuje poměr měšťácké společnosti k potulným artistům před první světovou válkou. "Je to, podle tvůrce filmu, vyznání lásky k lidem kdysi uráženým, a ponižovaným, k poctivé práci jako hlavnímu předpokladu každého umění i artistického a k české krajině, k české zemi."
Sledujte na:
CS Film CS Film Archív a všechna videa pořadů televize CS Film online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski