Sledovat film Kanárek online

Přehrajte si film Kanárek online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1288 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Kanárek
  Trailer k filmu Kanárek   Sledovat Kanárek online
Žánr:
Životopisný, psychologický
Režie:
Viktor Tauš
Hrají a postavy:
Viktor Tauš (Viki), Mikuláš Křen (Miki), Vanda Hybnerová (policistka), Mejla Hlavsa (Tired rocker), Jiří Schmitzer (Hybner), Veronika Bellová (Bublina)
Země:
Česká republika
Rok výroby:
1999
Popis:
Autobiografický film mladého režiséra, který propadl drogové závislosti a těžce hledá cestu zpět.

Viktor Tauš se rozhodl vyrovnat se svou dvouletou narkomanii tím, že natočí film o své cestě tam a zpátky. Kanárek je o různých podobách drog - americkém filmu, rockové muzice a heroinu. Společně s hrdinou prožíváme bohémský život mladých filmařů, šokující erotické zkušenosti a první drastické pokusy s drogou. Od původního frajerského experimentu s ním pak procházíme peklem a očistcem. K návratu zpátky může pomoci dobrý kamarád, ale také vůle začít znovu od začátku, odpustit těm, kteří se (snad) na něm provinili, uvědomit si, že hlavní vinu na všem nesu já...
Hodnocení:
60 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski