Sledovat film Jupiter vychází online

Přehrajte si film Jupiter vychází HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, dobrodružný, fantasy, science fiction Jupiter vychází na Nova!
  Trailer k filmu Jupiter vychází   Sledovat Jupiter vychází online
Žánr:
akční, dobrodružný, fantasy, science fiction
Režie:
Andy Wachowski, Larry Wachowski
Hrají a postavy:
Mila Kunisová (Jupiter Jonesová), Channing Tatum (Caine), Sean Bean (Stinger), Eddie Redmayne (Balem), Douglas Booth (Titus), Tuppence Middleton (Kalique Abrasax)
Země:
USA
Rok výroby:
2015
Popis:
Rozšiř své obzory.

Když se pod noční oblohou narodila Jupiter Jones, znamení napovídala, že je předurčena k velkým činům. Nyní již dospělá Jupiter sní o hvězdách, ale probouzí se do chladné reality uklízečky toalet a nekonečného sledu neúspěchů. Až když na Zemi dorazí Caine, geneticky upravený bývalý armádní lovec, jehož úkolem je sledovat Jupiter, začne si uvědomovat naplnění svého osudu - její genetická výbava ji předurčuje jako dědičnou následnici královny vesmíru. Toto neobvyklé následnictví by však mohlo ovlivnit rovnováhu ve vesmíru.
Hodnocení:
54 %
Sledujte na:
Nova Nova Archív a všechna videa pořadů televize Nova online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski