Sledovat film Intimní osvětlení online

Přehrajte si film Intimní osvětlení online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, komedie Intimní osvětlení na CS Film!
  Trailer k filmu Intimní osvětlení   Sledovat Intimní osvětlení online
Žánr:
drama, komedie
Režie:
Ivan Passer
Hrají a postavy:
Zdenek Bezusek (Peter), Karel Blazek (Bambas), Miroslav Cvrk (Kaja), Věra Křesadlová (Stepa), Dagmar Redinová (mladá Marie), Jaroslava Stedraová (Marie)
Země:
Československo
Rok výroby:
1965
Popis:
Setkání dvou bývalých spolužáků z konzervatoře. První z protagonistů, světácký Petr, pokračuje v Praze v hudební kariéře a ke kamarádovi „na venkov“ si přivezl atraktivní mladou milenku Štěpu. Ženatý Karel na umělecké ambice dávno rezignoval, vede maloměstskou hudební školu, dostavuje rodinný dům a vyhrává na pohřbech. Oba hrdinové jsou - každý jiným způsobem - navenek úspěšní a spokojení, klukovské trumfování a závist však postupně přerůstá ve společnou, leč nenaplnitelnou touhu něco změnit.
Hodnocení:
76 %
Sledujte na:
CS Film CS Film Archív a všechna videa pořadů televize CS Film online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski