Sledovat film Hříchy minulosti online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 124 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Hříchy minulosti
  Trailer k filmu Hříchy minulosti   Sledovat 1567 filmů a 124 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama, Thriller
Režie:
David Winning
Hrají a postavy:
Lauralee Bell (Donna Erickson), Rebecca Jenkinsová (Janice Bradford), Woody Jeffreys (Glen Garrison), Peter Hall (Ted Bradford), Michael Kopsa (Ray Lee Cobb), Philip Granger (DA Will Crawford)
Scénář:
Don Nelson
Země:
Kanada
Rok výroby:
2006
Popis:
Lauralee Bell zastupuje ženu, která byla na základě testu DNA obviněna z vraždy spáchané před mnoha lety.

Donna Erickson je neústupná obhájkyně, která se zabývá nejtěžšími zločiny. Zastupuje ženu středního věku, která byla na základě testu DNA obviněna z vraždy spáchané před mnoha lety. Donna teď musí "vrátit" čas, aby zjistila, zda je její klientka vražedkyně nebo jediná, která přežila smrtelný zločin. Donna objeví záhadu, která ji přivede do tragedie, podvodu a smrtelného nebezpečí.
Hodnocení:
37 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko