Sledovat film
Hostel II
online

Film Hostel II
  Trailer k filmu Hostel II Trailer
Přehrajte si film Hostel II online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 381 filmů a 146 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Ve filmu Hostel II sledujeme tři mladé Američanky, které pod vedením exotické a okouzlující známé z Evropy vydávají z Říma na společný víkendový výlet do lázní s příslibem odpočinku, zotavení a posílení svých přátelských pout. Najdou dívky to, co hledají? Nebo se staly obětí klamu, následkem kterého se z nich stanou pouhé loutky v rukou úchylných a privilegovaných lidí z celého světa, kteří na stejné místo cestují potají za účelem ukojení svých příšerných potřeb a tužeb? Snímkem Hostel Eli Roth potvrdil reputaci, kterou získal svým debutovým filmem Cabin Fever. Filmem Hostel II nabízí fanouškům další děsivé nahlédnutí do světa, kde mají potlačované touhy - jakmile je jim dán volný průchod - děsivé následky.

Žánr: Horor
Režie: Eli Roth
Hrají a postavy: Lauren Germanová (Beth), Roger Bart (Stuart), Heather Matarazzová (Lorna), Bijou Phillipsová (Whitney), Richard Burgi (Todd), Věra Jordánová (Axelle)
Scénář: Eli Roth
Země: USA
Rok výroby: 2007
Hodnocení: 56 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi AXN 27.11.2022 00:10
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська