Sledovat film Hodiny online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
Film Hodiny
  Trailer k filmu Hodiny   Sledovat 1418 filmů a 125 stanic bez závazků
Žánr:
Drama
Režie:
Stephen Daldry
Hrají a postavy:
Nicole Kidmanová (Virginia Woolfová), Julianne Mooreová (Laura Brownová), Meryl Streepová (Clarissa Vaughanová), Stephen Dillane (Leonard Woolf), Miranda Richardsonová (Vanessa Bellová), George Loftus (Quentin Bell)
Scénář:
David Hare
Země:
USA, Velká Británie
Rok výroby:
2002
Popis:
Tři různé doby, tři různé ženské postavy a tři rozdílné osudy. A přesto je tolik spojuje.

Richmond, Anglie, 1923. Virginia v azylu svého venkovského domu začíná psát jedno ze svých vrcholných, nejintimnějších a vnitřně nejkomplikovanějších děl - román Paní Dallowayová. V Los Angeles roku 1951 si touto knihou prosvětluje depresi všednodenního stereotypu těhotná žena v domácnosti Laura Brownová. I ona je stíhána hlubokou nejistotou ve vztahu k roli matky a hospodyňky, ve které by ji rádo vidělo její okolí - především manžel Dan, pro něhož připravuje narozeninovou oslavu. Také moderní paní Dallowayová - Clarissa Vaughnová, emancipovaná nakladatelka z New Yorku roku 2001 - chystá oslavu pro muže, kterého miluje: pro básníka Richarda umírajícího na AIDS, který právě získal prestižní literární cenu.
Jeden den ze života tří různých žen obývajících tři různé časoprostory nabízí meditaci nad nejistotami i bolestnými vítězstvími moderní ženské feminity: nad jejími pochybnostmi ohledně seberealizace v soukromí i práci, nad jejími milostnými pouty k mužům a ženám ... a také nad jejím děsem tváří v tvář uplývajícímu času pustošícímu růže ve váze stejně jako všechny lidské jistoty.
Hodnocení:
76 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko