Sledovat film Heroin online

Přehrajte si film Heroin online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 96 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online krimi, thriller Heroin na !
  Sledovat Heroin online
Žánr:
krimi, thriller
Režie:
Pierre Granier-Deferre
Hrají a postavy:
Jean Gabin (Auguste Maroilleur), Daniele Ajoret (Louise), Michel Barbey (Maurice), Christian Barbier (Léon), Pierre Dux (soudce), Armando Francioli (Francis)
Země:
Itálie, Francie, Německo
Rok výroby:
1970
Popis:
Francouzsko-italský snímek režiséra a scénáristy Pierra Granier-Deferrea z roku 1970 připomene Jeana Gabina (vl. jménem Jean-Alexis Moncorge 1904-1976) v období jeho nejvyzrálejšího herectví, kdy měl již za sebou desítky slavných rolí včetně Jeana Valjeana či slavného komisaře Maigreta. Po dobu své 20 let dlouhé herecké kariéry natočil Jean Gabin téměř půl stovky filmů. Postava starého patriarchálního farmáře Augustea Maroilleuera, kterou ztvárňuje v tomto kriminálně laděném thrilleru, je Jeanu Gabinovi doslova "ušita" na tělo. Jeho hrdina je despotickým, ale svým způsobem spravedlivým vládcem své půdy v tradiční farmářské rodině v Normandii, ve které společně hospodaří dvě dcery i jejich manželé. Ve chvíli, kdy Auguste zjistí, že jeho vnuk Henri je zapleten do nebezpečného obchodu s pašeráky drog a že jeho farma se dokonce stala úkrytem pro ilegální látky, neváhá vzít spravedlnost do svých rukou. Když je však prolita krev, nebezpečná hra se mění v nevyhlášenou krutou válku bez zákona a pravidel.
Hodnocení:
72 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.