Sledovat film Grand restaurant pána Septima online

Přehrajte si film Grand restaurant pána Septima online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1107 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie Grand restaurant pána Septima na !
  Trailer k filmu Grand restaurant pána Septima   Sledovat Grand restaurant pána Septima online
Žánr:
komedie
Režie:
Jacques Besnard
Hrají a postavy:
Louis de Funes (Pan Septime), Bernard Blier, Maria-Rosa Rodriguezová (Sophia), Venantino Venantini (Henrique), Juan Ramírez, Noël Roquevert (Ministr)
Země:
Francie
Rok výroby:
1966
Popis:
Když jíst, tak u Septima, když se bavit, tak s Louisem de Funesem!

Septimův Grand restaurant je jedním z nejdražších podniků v Paříži. Septime jej vede železnou rukou a své zaměstnance doslova terorizuje. Mezi pravidelné návštěvníky restaurantu patří ministři, vysocí úředníci i policisté. Není divu, že na večeři přijde i prezident spřátelené země, který je ve Francii na oficiální návštěvě. Místo decentní záře flambovaného dortu se ozve výbuch a prezident je pryč. Je na Septimovi, aby našel prezidenta a získal tak zpět reputaci svého podniku. Bláznivé funesovské eskapády začínají.
Hodnocení:
71 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski