Film Grand restaurant pána Septima

Sledovat film
Grand restaurant pána Septima
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 136 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Když jíst, tak u Septima, když se bavit, tak s Louisem de Funesem!
Septimův Grand restaurant je jedním z nejdražších podniků v Paříži. Septime jej vede železnou rukou a své zaměstnance doslova terorizuje. Mezi pravidelné návštěvníky restaurantu patří ministři, vysocí úředníci i policisté. Není divu, že na večeři přijde i prezident spřátelené země, který je ve Francii na oficiální návštěvě. Místo decentní záře flambovaného dortu se ozve výbuch a prezident je pryč. Je na Septimovi, aby našel prezidenta a získal tak zpět reputaci svého podniku. Bláznivé funesovské eskapády začínají.

Žánr: Komedie
Režie: Jacques Besnard
Hrají a postavy: Louis de Funes (Pan Septime), Bernard Blier, Maria-Rosa Rodriguezová (Sophia), Venantino Venantini (Henrique), Juan Ramírez, Noël Roquevert (Ministr)
Scénář: Jean Halain, Louis de Funes, Jacques Besnard
Země: Francie
Rok výroby: 1966
Hodnocení: 71 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko