Sledovat film Grand restaurant pana Septima online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Grand restaurant pana Septima
  Trailer k filmu Grand restaurant pana Septima   Sledovat 1292 filmů a 117 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie
Režie:
Jacques Besnard
Hrají a postavy:
Louis de Funes (Pan Septime), Bernard Blier, Maria-Rosa Rodriguezová (Sophia), Venantino Venantini (Henrique), Juan Ramírez, Noël Roquevert (Ministr)
Země:
Francie
Rok výroby:
1966
Popis:
Když jíst, tak u Septima, když se bavit, tak s Louisem de Funesem!

Septimův Grand restaurant je jedním z nejdražších podniků v Paříži. Septime jej vede železnou rukou a své zaměstnance doslova terorizuje. Mezi pravidelné návštěvníky restaurantu patří ministři, vysocí úředníci i policisté. Není divu, že na večeři přijde i prezident spřátelené země, který je ve Francii na oficiální návštěvě. Místo decentní záře flambovaného dortu se ozve výbuch a prezident je pryč. Je na Septimovi, aby našel prezidenta a získal tak zpět reputaci svého podniku. Bláznivé funesovské eskapády začínají.
Hodnocení:
71 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski