Sledovat film Goyovy přízraky online

Přehrajte si film Goyovy přízraky online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 96 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online životopisný, drama, válečný Goyovy přízraky na !
  Trailer k filmu Goyovy přízraky   Sledovat Goyovy přízraky online
Žánr:
životopisný, drama, válečný
Režie:
Miloš Forman
Hrají a postavy:
Javier Bardem (Lorenzo), Natalie Portmanová (Alicia), Stellan Skarsgard (Francisco Goya), Randy Quaid (král Carlos IV), José Luis Gómez (Tomás Bilbatúa), Michael Lonsdale (inkvizitor generál)
Země:
USA, Španělsko
Rok výroby:
2006
Popis:
Film Miloše Formana.

Francisco Goya maloval portréty královské rodiny, ale i nejbídnější život v chudých čtvrtích. Španělská inkvizice, obávající se francouzského vlivu, obnovila praktiky útrpného práva v boji proti údajným kacířům. Hledala nevinné oběti, aby demonstrovala svou sílu, a Goya to všechno maloval. Shodou nešťastných událostí se do křížku s ní dostane i počestná krásná Inéz, které setkání s inkvizitorem Lorenzem zcela zničí život. Ani slavný malíř Goya jí nedokáže pomoci. Z krásné dívky je zničená dvacetiletá stařena.
Hodnocení:
70 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.