Sledovat film Frigo na mašine online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Frigo na mašine
  Sledovat 1559 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Akční, Dobrodružný, Komedie, Romantický, Válečný
Režie:
Clyde Bruckman, Buster Keaton
Hrají a postavy:
Buster Keaton (Johnnie Gray), Marion Macková (Annabelle Lee), Glen Cavender (Captain Anderson), Jim Farley (General Thatcher), Fred Bloom (A Southern General), Charles Henry Smith (Annabelle's otec)
Scénář:
Buster Keaton, Clyde Bruckman, Al Boasberg, Charles Henry Smith, William Pittenger, Paul Girard Smith
Země:
USA
Rok výroby:
1926
Popis:
Příběh strojvůdce Johnnieho Graye je založen na skutečné události. Děj se odehrává v Georgii za války Severu proti Jihu. Strojvůdce má dvě lásky: dívku Annabellu a Generála, svoji lokomotivu. Po vypuknutí války spěchají všichni mladí muži do zbraně, jen Johnnie není odveden. Potřebují ho jako strojvůdce. Annabella ho obviní ze zbabělosti a nechce ho již vidět.Ale válce se nikdo nevyhne. Johnnieho Generála unese oddíl Yankeeů. Strojvůdce za nimi spěchá na drezíně a má možnost prokázat svoji odvahu a statečnost? Tento mistrovský film plný strhujícího děje, napětí, vtipu a výborných gagů, je proslulý destruktivními honičkami lokomotiv, přičemž pád jedné z nich se stal nejdražší scénou němého filmu.V roce 1972 zorganizoval britský filmový časopis Sight and Sound velkou mezinárodní anketu, v níž měli filmoví historici a publicisté vyjmenovat 10 nejlepších filmů všech dob. Frigo na mašině získal 8. místo a byl v této anketě uveden jako nejlepší filmová komedie vůbec!
Hodnocení:
81 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko