Film
Frida

Film Frida
  Trailer  k filmu Frida
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu: Frida

Tvořila a žila ve znamení vášně a bolesti. Osud slavné mexické malířky Fridy Kahlo ve filmu oceněném dvěma Oscary.
Frida Kahlo prožila bouřlivý život plný bolesti i lásky, skandální milostné aféry i fatální vztah s manželem Diegem Riverou. Do dějin se zapsala nejen jako skvělá umělkyně, ale i sexuální a politická revolucionářka s horkou jižní krví. Barevné mexické ulice, vášnivá hudba, krásné ženy, charismatičtí muži a bouřlivé události první poloviny 20. století tvoří nedílnou součást životního příběhu této pozoruhodné ženy ...

Režie: Julie Taymor
Hrají a postavy: Salma Hayeková (Frida Kahloová), Mía Maestrová (Cristina Kahloová), Alfred Molina (Diego Rivera), Antonio Banderas (David Alfaro Siqueiros), Valeria Golinová (Lupe Marínová), Diego Luna (Alejandro 'Alex')
Země: USA, Kanada, Mexiko
Rok výroby: 2002
Hodnocení: 73 %
Vysíláno na: ČT art
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina