Film Frida

Sledovat film
Frida
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 134 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Celá pravda o ženě.
Frida Kahlo prožila bouřlivý život plný bolesti i lásky, skandální milostné aféry i fatální vztah s manželem Diegem Riverou. Do dějin se zapsala nejen jako skvělá umělkyně, ale i sexuální a politická revolucionářka s horkou jižní krví. Barevné mexické ulice, vášnivá hudba, krásné ženy, charismatičtí muži a bouřlivé události první poloviny 20. století tvoří nedílnou součást životního příběhu této pozoruhodné ženy ...

Žánr: Životopisný, Drama, Romantický
Režie: Julie Taymor
Hrají a postavy: Salma Hayeková (Frida Kahloová), Mía Maestrová (Cristina Kahloová), Alfred Molina (Diego Rivera), Antonio Banderas (David Alfaro Siqueiros), Valeria Golinová (Lupe Marínová), Diego Luna (Alejandro 'Alex')
Scénář: Hayden Herrera, Clancy Sigal, Diane Lake, Gregory Nava, Anna Thomas
Země: USA, Kanada, Mexiko
Rok výroby: 2002
Hodnocení: 76 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko