Film Fantomas se zlobí

Sledovat film
Fantomas se zlobí
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 131 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Zločinec musí být polapen, potrestán a zbaven své masky! Strhne mu ji Jean Marais nebo Louis de Funès?
Pronásledování rafinovaného Fantomase přivádí tentokrát komisaře Juvea, novináře Fandora a jeho snoubenku Helenu do Říma, kam je svolán významný vědecký kongres. Hvězdou tohoto kongresu má být profesor Lefebvre, vědec zabývající se výzkumem v oboru hypnózy. Jeho objevy jsou tak převratné, že se dá předpokládat, že Fantomas bude mít o stařičkého vědce zájem a postará se o jeho zmizení. K únosu skutečně dojde, ačkoli určit toho pravého profesora mezi třemi navlas stejnými je pro komisaře Juvea úkol nelehký. Při pronásledování má Fantomas jen malou naději na únik, avšak co on má všechno k dispozici?

Žánr: Dobrodružný, Fantasy, Komedie, Krimi
Režie: André Hunebelle
Hrají a postavy: Jean Marais (Fandor), Louis de Funes (Commissaire Juve), Mylene Demongeotová (Hélene), Jacques Dynam (Bertrand), Robert Dalban (Le rédacteur du 'Point du Jour'), Albert Dagnant (Professeur Marchard)
Scénář: Marcel Allain, Pierre Souvestre, Jean Halain, Pierre Foucaud
Země: Francie, Itálie
Rok výroby: 1965
Hodnocení: 73 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko