Sledovat film Fantomas se zlobí online

Přehrajte si film Fantomas se zlobí online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1305 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Fantomas se zlobí
  Trailer k filmu Fantomas se zlobí   Sledovat Fantomas se zlobí online
Žánr:
Dobrodružný, Fantasy, Komedie, Krimi
Režie:
André Hunebelle
Hrají a postavy:
Jean Marais (Fandor), Louis de Funes (Commissaire Juve), Mylene Demongeotová (Hélene), Jacques Dynam (Bertrand), Robert Dalban (Le rédacteur du 'Point du Jour'), Albert Dagnant (Professeur Marchard)
Země:
Francie, Itálie
Rok výroby:
1965
Popis:
Zločinec musí být polapen, potrestán a zbaven své masky! Strhne mu ji Jean Marais nebo Louis de Funès?

Pronásledování rafinovaného Fantomase přivádí tentokrát komisaře Juvea, novináře Fandora a jeho snoubenku Helenu do Říma, kam je svolán významný vědecký kongres. Hvězdou tohoto kongresu má být profesor Lefebvre, vědec zabývající se výzkumem v oboru hypnózy. Jeho objevy jsou tak převratné, že se dá předpokládat, že Fantomas bude mít o stařičkého vědce zájem a postará se o jeho zmizení. K únosu skutečně dojde, ačkoli určit toho pravého profesora mezi třemi navlas stejnými je pro komisaře Juvea úkol nelehký. Při pronásledování má Fantomas jen malou naději na únik, avšak co on má všechno k dispozici?
Hodnocení:
73 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski