Sledovat film Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 124 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny
  Trailer k filmu Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny   Sledovat 1549 filmů a 124 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Dobrodružný, Fantasy, Rodinný
Režie:
David Yates
Hrají a postavy:
Eddie Redmayne (Newt Scamander), Katherine Waterstonová (Tina Goldstein), Dan Fogler (Jacob Kowalski), Alison Sudol (Queenie Goldstein), Ezra Miller (Credence Barebone), Jude Law (Albus Dumbledore)
Scénář:
J.K. Rowling
Země:
USA, Velká Británie
Rok výroby:
2018
Popis:
Kdo změní budoucnost?

Ve snaze zmařit Grindelwaldovy plány, jejichž cílem je připravit vládu čistokrevných čarodějů nad všemi nemagickými bytostmi, Brumbál získá svého bývalého studenta, který souhlasí s tím, že pomůže, aniž by si uvědomoval hrozící nebezpečí.
Hodnocení:
66 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko