Film Fantastická žena

Sledovat film
Fantastická žena
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 136 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Marina je mladá transgender servírka a aspirující zpěvačka. Orlando je její o dvacet let starší milenec, s kterým plánují společnou budoucnost. Když ale Orlando náhle zemře, Marina je nucena čelit psychickému a fyzickému nátlaku Orlandovy rodiny, sociální ostrakizaci i osobnímu ponižování. Navzdory překážkám a nepříznivým okolnostem pokračuje v boji za svá práva, snaží se svobodně a důstojně žít a přitom ukázat svému okolí, kým doopravdy je: složitou, silnou, čestnou - fantastickou ženou.

Žánr: Drama
Režie: Sebastián Campos
Hrají a postavy: Daniela Vega (Marina Vidal), Francisco Reyes (Orlando), Luis Gnecco (Gabo), Aline Küppenheimová (Sonia), Nicolás Saavedra (Bruno), Amparo Noguera (Adriana)
Scénář: Sebastián Campos, Gonzalo Maza
Země: Chile, Německo, Španělsko, USA
Rok výroby: 2017
Hodnocení: 72 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko