Sledovat film Fantastická žena online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Fantastická žena
  Trailer k filmu Fantastická žena   Sledovat 1297 filmů a 117 stanic bez závazků
Žánr:
Drama
Režie:
Sebastián Campos
Hrají a postavy:
Daniela Vega (Marina Vidal), Francisco Reyes (Orlando), Luis Gnecco (Gabo), Aline Küppenheimová (Sonia), Nicolás Saavedra (Bruno), Amparo Noguera (Adriana)
Země:
Chile, Německo, Španělsko, USA
Rok výroby:
2017
Popis:
Marina je mladá transgender servírka a aspirující zpěvačka. Orlando je její o dvacet let starší milenec, s kterým plánují společnou budoucnost. Když ale Orlando náhle zemře, Marina je nucena čelit psychickému a fyzickému nátlaku Orlandovy rodiny, sociální ostrakizaci i osobnímu ponižování. Navzdory překážkám a nepříznivým okolnostem pokračuje v boji za svá práva, snaží se svobodně a důstojně žít a přitom ukázat svému okolí, kým doopravdy je: složitou, silnou, čestnou - fantastickou ženou.
Hodnocení:
72 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski