Sledovat film Expendables: Postradatelní 2 online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Expendables: Postradatelní 2
  Trailer k filmu Expendables: Postradatelní 2   Sledovat 1398 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Akční, Dobrodružný, Thriller
Režie:
Simon West
Hrají a postavy:
Sylvester Stallone (Barney Ross), Jason Statham (Lee Christmas), Jet Li (Yin Yang), Dolph Lundgren (Gunnar Jensen), Chuck Norris (Booker), Jean-Claude Van Damme (Jean Vilain)
Scénář:
Sylvester Stallone, Dave Callaham, Richard Wenk, Ken Kaufman, David Agosto
Země:
USA
Rok výroby:
2012
Popis:
Jako zamlada.

Na tým Postradatelných vedený žoldákem Barney Rossem se obrátí tajný agent CIA Church. Chce, aby mu přinesli z havarovaného letadla kdesi v horách tajnou zásilku obsahující důležité informace. Na místo je doprovází agentka Maggie. Zdánlivě rutinní mise se ale zkomplikuje, když je překvapí muži v černých kožených kabátech a se samopaly v rukách. Vede je muž s černými brýlemi a tetováním na krku Jean Vilain. Zadrží nejmladšího z týmu jako rukojmí, ostatní odzbrojí a nakonec dostanou i to, co hledali. Je to plánek, který ukazuje cestu ke skrytým pěti tunám čistého plutonia. Když je jeden z týmu brutálně zavražděn, nastává čas, kdy se Barney a jeho muži vydávají na krutou a krvavou cestu pomsty.
Hodnocení:
67 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko