Sledovat film Dva muži ve městě online

Přehrajte si film Dva muži ve městě online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1105 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, krimi Dva muži ve městě na !
  Trailer k filmu Dva muži ve městě   Sledovat Dva muži ve městě online
Žánr:
drama, krimi
Režie:
José Giovanni
Hrají a postavy:
Jean Gabin (Germain Cazeneuve), Alain Delon (Gino Strabliggi), Mimsy Farmerová (Lucie), Victor Lanoux (Marcel), Cécile Vassortová (Évelyne), Ilaria Occhiniová (Sophie)
Země:
Francie, Itálie
Rok výroby:
1973
Popis:
Bankovní lupič A. Delon je po deseti letech propuštěn z vězení. Podaří se mu s pomocí kurátora J. Gabina zahájit nový život?

Bankovní lupič Gino Stabliggi strávil deset let ve vězení, měl tedy spoustu času k úvahám. Rozhodl se nadále žít poctivě. Vychovatel Cazaneuve mu věřil, přimluvil se tedy, aby Gina podmínečně propustili. Na toho čeká nejen manželka, ale i bývalí kumpáni. Bývalý kriminálník je pevně rozhodnut nesklouznout do starých kolejí, kontakt s podsvětím odmítá. Pracuje v tiskárně, stále se stýká s moudrým Cazaneuvem. Jednoho dne však zasáhne krutý osud - Gino ztrácí milovanou ženu. Navíc po něm pase policejní inspektor, který ho kdysi dostal za mříže. Je totiž přesvědčen, že lidé se nemohou od základu změnit, a špehuje Gina na každém kroku...
Hodnocení:
75 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski