Sledovat film Dokud máš maminku online

Přehrajte si film Dokud máš maminku online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 92 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, romantický Dokud máš maminku na CS Film!
  Sledovat Dokud máš maminku online
Žánr:
drama, romantický
Režie:
Jan Sviták
Hrají:
Antonie Nedošinská (Barbora Jarošová), Otomar Korbelář (Ing. Karel Jaroš), Lída Baarová (Jana Machová), Theodor Pištěk (Alois Hubáček), Franta Paul (Npor. Bělík), Karel Dostál (Mareš)
Země:
Československo
Rok výroby:
1934
Popis:
O maminkách, letadlech a lásce nejen mateřské.

Pýchou a jedinou láskou vdovy Jarošové je syn Karel, úspěšný letecký konstruktér. Ten se právě zamiloval a rozhodl se představit svou nevěstu matce. Paní Jarošová je zděšena: Jana, Karlova vyvolená, je tanečnice! To přece není vhodná partie! Tímto názorem se matka netají, a tak dochází k vůbec první neshodě s dosud oddaným a vzorným synem. Karel se tím velice trápí, což se projevuje i na kvalitě jeho práce. Dokáže něco matčin tvrdý postoj změnit?
Hodnocení:
58 %
Sledujte na:
CS Film

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 92 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.