Sledovat film Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů online

Přehrajte si film Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 96 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, animovaný, komedie, romantický Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů na !
  Trailer k filmu Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů   Sledovat Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů online
Žánr:
akční, animovaný, komedie, romantický
Režie:
Carlos Saldanha, Mike Thurmeier
Hrají a postavy:
Eunice Cho (Madison), Karen Disher (Scratte), Harrison Fahn (Glypto Boy), Maile Flanaganová (Aardvark Mom), Jason Fricchione (Adult Molehog Male), Bill Hader (Gazelle)
Země:
USA
Rok výroby:
2009
Popis:
Hrdinové z prostředí pod bodem mrazu se vrací, aby zažili další neuvěřitelné dobrodružství, tentokrát v příběhu nazvaném Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů. Nová "doba ledová" zavede hlavní hrdiny i diváky do ohromného podzemního světa dinosaurů. Je to barevná krajina plná bujné vegetace, která je ostrým protipólem mrazivého prostředí z prvních dvou "dob ledových". Je to země nebezpečí, ohromných tvorů, rostlin pojídajících mamuty, země plná tajemných míst. Věčný smolař, prehistorický krysoveverčák Scrat má před sebou osudové setkání s krysoveverkou Scratte. Mamuti Manny a Ellie očekávají první přírůstek do rodiny. Lenochod Sid se zase dostane do problémů poté, co si založí vlastní rodinu s nalezenými dinosauřími vajíčky. Šavlozubý tygr Diego řeší dilema, jestli se z něj po boku kamarádů nestává příliš velký měkota. Navíc, když se objeví dinosauři, Manny přestává být "králem džungle". A také se všichni seznámí s jednookým lasičákem Buckem, který neúnavně loví dinosaury.
Hodnocení:
72 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.